O mně
aneb moje cesta ke copywritingu a korekturám

Vystudovala jsem obor Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Škola to byla skvělá - spousta odborníků z praxe a užitečných projektů, málo zbytečného šprtání. Vyzkoušela jsem si dálkově i žurnalistiku, ale tam to byl pravý opak. Samá teorie a dějiny všeho možného - nic pro mě.

A moje pracovní zkušenosti? Po škole jsem začala jako Sales Assistant ve výrobní společnosti Smurfit Kappa, poté jsem přešla do UNNI Tradingu na pozici Event specialisty. Psaní, které vás zajímá asi nejvíc, jsem se věnovala jako PR specialista v menší PR agentuře a jako Specialista marketingové komunikace ve velké loterijní společnosti. Takže nejen tiskové zprávy a nenápadně se tvářící PR články, ale také reklamní claimy nebo texty do interního časopisu.

Potom jsem se stala maminkou a mým velkým snem bylo (a stále je) postavit se na vlastní pracovní nohy, plánovat si práci a čas s ohledem na rodinu. Začala jsem nejrůznějšími texty na weby, sepsala jsem veškeré podklady k jedinečné společenské hře, pomáhala nastavit styl firemní komunikace... 

Zatím jsem měla štěstí na krásné projekty a skvělé klienty. A teď jste tu vy. Hledáte spolehlivého textaře se smyslem pro humor? Tady jsem.

Vendula, váš copywriter a korektor